Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпро

пр. Дмитра Яворницького, 39-а

Д О З В І Л Ь Н А   С И С Т Е М А

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

 

Безоплатна правова допомога

 

 

У зв'язку із набранням з 26.04.2014 р. чинності Закону України від 09.04.2014 №1193-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру", облводресурсів припиняє надання погоджень клопотань водокористувачам з обгрунтуванням потреби у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування через центри надання адміністративних послуг (дозвільних центрів).

У відповідності до наказу Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів від 29.04.2014р. № 76 скасовано: Регламент (інформаційну картку) послідовності дій для погодження клопотання водокористувачів з обгрунтуванням потреби у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування в Дніпропетровському обласному управлінні водних ресурсів, Технологічну картку №1 погодження клопотання водокористувачів з обгрунтуванням потреби у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів та наказ Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів від 08.01.2014р. №1 "Про забезпечення представництва у Центрі дозвільних процедур "Єдиний офіс" Дніпропетровської міської ради".

Відповідно ст. 49 Водного кодексу України облводресурсів видає висновки щодо можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування у порядку та терміни, передбачені цією статтею.

 

- типова форма висновку щодо можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування.

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://douvr.gov.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  РОВР у Дніпропетровській області  -