Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпропетровськ

пр. Карла Маркса, 39-а

П І Д П О Р Я Д К О В А Н І   О Р Г А Н І З А Ц І Ї

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Державне агентство водних ресурсів України

 

Царичанське міжрайонне управління водного господарства

51000, Дніпропетровська область,

смт. Царичанка,вул. Мостова, 4,

тел./ факс: (05690) 3-24-02

e-mail: cuzs@ukrpost.ua

Голова комісії з реорганізації -

Васильківський

Андрій Володимирович

 

Царичанське міжрайонне управління водного господарства було організоване на базі експлуатаційної дільниці Магдалинівського УЗС наказами Мінводгоспу УРСР від 21.07.1982 р. №430 та Дніпропетровського облводгоспу від 30.08.1982 р. №111.

Царичанське міжрайонне управління водного господарства є бюджетною неприбутковою організацією, підпорядковується Регіональному офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області та належить до сфери управління Державного агентства водних ресурсів України. Основна діяльність Царичанського МУВГ пов'язана з перекачуванням насосними станціями води для зрошування земель сільгоспвиробникам.

Основним завданням МУВГ є забезпечення ефективного управління і контролю за використанням і охороною вод та відтворення водних ресурсів на територіальному рівні. Управління відповідно до покладених на нього повноважень:

- організовує експлуатацію державних меліоративних систем, водогосподарських комплексів та окремих споруд, надає послуги водокористувачам на договірних засадах з подачі води на зрошення;

- вживає заходи щодо попередження шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків, організовує безаварійний пропуск повені на об'єктах управління.

В управлінні у 1996 році створений відділ водних ресурсів, який здійснює роботу з державного управління в галузі обліку та охорони водних ресурсів, діє на підставі вимог Водного кодексу України, завдань Держводагентства відповідно до "Положення про відділ управління". Відділом виконується робота по збереженню та охороні водних джерел, надання водних об'єктів загальнодержавного значення в оренду. У зоні діяльності управління знаходяться Царичанський, Петриківський та Верхньодніпровський райони, в них налічується: 12 річок (2 середні, 10 малих річок), загальна довжина річкової мережі становить 288,61 км; 5 водосховищ і 165 ставків.

Згідно з Наказом Держводагентства від 09.06.2020 № 526 "Про реорганізацію Царичанського МУВГ" управління знаходиться у процесі реорганізації шляхом приєднання до Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області.

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://vodhoz.dp.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  РОВР у Дніпропетровській області  -