Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпро

пр. Дмитра Яворницького, 39-а

П І Д П О Р Я Д К О В А Н І   О Р Г А Н І З А Ц І Ї

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Державне агентство водних ресурсів України

 

Експлуатаційно-технічний вузол зв'язку

52005, Дніпропетровська область,

смт. Слобожанське, вул. Теплична,9

тел./факс: (0562) 27-09-27

e-mail: etvz@meta.ua

В.о. начальника

Експлуатаційно-технічного

вузла зв'язку

 

У зв’язку зі звільненням за власним бажанням Широких Сергія Івановича тимчасове виконання обов’язків начальника Експлуатаційно-технічного вузлу зв’язку покладено на головного інженера Бінецького Миколу Михайловича з 01.02.2017р.

З метою забезпечення централізованої експлуатації дільниць зв’язку при управлінні зрошувальних систем був створений у відповідності з наказом № 447 від 30.07.1982 року по Мінводгоспу УРСР, та № 110-К від 01.09.1982 року по Дніпропетровському облводгоспу експлуатаційно-технічний вузол зв’язку (ЕТВЗ). Надалі ділянки зв’язку увійшли до ЕТВЗ як структурні підрозділи.

Були створені лінійно-технічний цех з диспетчерською службою, цех радіозв’язку, лабораторія провідного зв’язку, відділ механізації. Після ліквідації СПМК-249 наказом № 36 від 20.03.1996 року Держводгоспу України, наказом № 41 від 21.03.1996 року облводгоспу, ЕТВЗ у 1996 році стає її правонаступником. У зв’язку з цим в ЕТВЗ увійшли нові структурні підрозділи: налагоджувальна дільниця та електротехнічна лабораторія вимірів та в/в іспитів і ремонтно-механічні майстерні. У грудні 1997 року на базі РММ була створена дільниця з ремонту електричних двигунів і трансформаторів.

На даний період функції підрозділів:

Виробнича дільниця виконує ремонт і налагодження насосно-силового обладнання, обслуговування, випробування і налагодження високовольтних підстанцій, автоматизованих систем ТВУ, схем обліку електроенергії і водообліку. Проводить монтаж енергонасичених об’єктів з наступною наладкою, іспит і випробування ліній, заземлюючих пристроїв, засобів захисту в електроустановках, енергоаудит, програмування лічильників.

Електроцех виконує ремонт електродвигунів різної потужності на напругу 6000 В, 380 В, трансформаторів до 1000 КVА, 35104 КVА, 10104 КVА і насосно-силового обладнання, виготовляє металоконструкції, виконує зварювальні, токарні та ковальські роботи. 

Дільниця зв’язку (Дніпропетровська та Меліоративна дільниці) проводить монтаж, налагодження, обслуговування повітряних і підземних ліній зв'язку, ремонт АТС, мініАТС, комутаторів та іншого обладнання підприємств обласного управління водних ресурсів та інших абонентів.

Крім того дільниця, виконує ремонт та технічне обслуговування радіостанцій, стаціонарних і мобільних антен, блоків та вузлів до радіостанцій (гучномовці, блок живлення, пульти управління, антенно-узгоджувальне улаштування, кабелі живлення, акумуляторні батареї до переносних радіостанцій), установку радіостанцій на об’єктах.

А також, дільниця зв’язку виконує роботи по вимірюванню і налагоджуванню засобів зв’язку, повітряних і кабельних ліній зв’язку, автоматичних телефонних станцій: АТСК 100/2000, УПАТС 100/400, комутаторів, мініАТС з програмуванням, ЕДТС-66, ПДС 20/20, УД-20, Псков-25, високовольтного обладнання: ОВ-12-3, ОК-12-12, ИКМ-30, 5Я71.

Відділ механізації забезпечує технологічним транспортом і механізмами усі структури і підрозділи для обслуговування засобів зв'язку і налагоджувальних робіт.

Крім основних видів робіт, які фінансуються за рахунок бюджету, управління надає платні послуги на замовлення юридичних та фізичних осіб, згідно постанови Кабінету Міністрів України № 1101 від 26 жовтня 2011 року.

Пріоритетні напрямки розвитку Експлуатаційно-технічного вузла зв'язку Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів:

- Підвищення частки спец.рахунку у виконанні Державних планів по розвитку меліорації.

- Впровадження прогресивних методик проведення енергоаудиту на насосно-силовому обладнанні управлінь Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів.

- Розробка та виконання планів з економії паливно-енергетичних ресурсів.

- Підвищення рівня та якості раціоналізаторської роботи.

- Розвиток та удосконалення провідного, радіо та мобільного зв'язку Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів.

- Активне залучення молодих спеціалістів до праці в галузі меліорації Дніпропетровщини.

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://vodhoz.dp.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів  -