Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпропетровськ

пр. Карла Маркса, 39-а

П І Д П О Р Я Д К О В А Н І   О Р Г А Н І З А Ц І Ї

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Державне агентство водних ресурсів України

 

Нікопольське міжрайонне управління водного господарства

53200, Дніпропетровська область,

м. Нікополь, вул. Лісна, 7А,

тел.: (0262) 5-15-30
e-mail:
nmuvg@i.ua

Голова комісії з реорганізації -

Чуйко Ольга Гнатівна

 

Нікопольське управління зрошувальних систем було створене наказом Міністерства меліорації водного господарства України від 11 листопада 1969р. №609.

До організації управління з 1951 р. в районі працювала Капулівська зрошувальна система на площі 4 тис. га та декілька ділянок малого зрошення, розташованих вздовж берега Каховського водосховища, по р.Базавлук та на базі ставків. 

У 1967-70 роках будувалась перша черга Нікопольської зрошувальної системи, пізніше - друга. 

У семидесятих роках була збудована Вищетарасівська зрошувальна система (ВТЗС), будувалось зрошення на базі Шолохівського водосховища, а також зрошення саду колгоспу ім. Петровського Солонянського району. У вісімдесятих роках була збудована друга черга ВТЗС, перша черга Солонянсько-Томаківської зрошувальної системи (СТЗС). Після будівництва СТЗС для експлуатації зрошення у цих районах в 1990 р. організували Солонянське УЗС. 

Перший начальник управління - Дорошенко Микола Кузьмич. 

На балансі управління в 1969 році було 2 насосні станції, а в 2018 році - 22 насосних станції, продуктивністю 45,01 м3/с. 

В 1973 році, вперше на Україні, в управлінні створено механізований загін, який взяв на себе технічне обслуговування внутрішньогосподарських мереж, і до цього часу разом з ремонтно-будівельним відділом виконує планові ремонтні роботи. 

В 1997 році в управлінні заснований відділ водних ресурсів. Головна його мета - це проведення комплексу робіт щодо використання малих рік та водойм, впровадження планового водокористування і раціонального використання водних ресурсів, забезпечення розвитку водного господарства, здійснення, спільно з природоохоронними органами, контролю за охороною та обліком водних ресурсів в зоні діяльності управління, державними, кооперативними, громадськими підприємствами, організаціями і установами. 

Згідно з наказом Держводагентства від 01.07.2020 № 608 «Про реорганізацію Нікопольського МУВГ» управління знаходиться в процесі реорганізації шляхом приєднання до Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області.

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://douvr.gov.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  РОВР у Дніпропетровській області  -