Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

Дніпропетровське обласне управління водних ресурсів

м. Дніпропетровськ

пр. Карла Маркса, 39-а

П І Д П О Р Я Д К О В А Н І   О Р Г А Н І З А Ц І Ї

 

Прийом громадян

Доступ до публічної інформації

Т-ство меліораторів та водогосподарників Дніпропетровщини

Державне агентство водних ресурсів України

Обласні управління водних ресурсів

 

Державне агентство водних ресурсів України

 

Солонянське міжрайонне управління водного господарства

52400, Дніпропетровська область,

смт Солоне, вул. Радянська, 26,

тел.: (0269) 2-32-25

e-mail: solmuvh@ukr.net

 

 

Відповідно до наказу Держводагентства від 24.02.2020 р. № 165 Солонянське міжрайонне управління водного господарства знаходиться в процесі реорганізації, шляхом приєднання до Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області. Голова комісії з реорганізації - Потапенко Ігор Семенович, заступник начальника РОВР у Дніпропетровській області.

 

Відповідно до наказу Держводагентства від 26.02.2020 № 56-ос Шевчука Василя Анатолійовича звільнено за власним бажанням з посади начальника Солонянського міжрайонного управління водного господарства 26 лютого 2020 року. Тимчасово виконує обов'язки начальника Солонянського МУВГ Шевчук Василь Васильович, заступник начальника МУВГ.

 

Солонянське управління зрошувальних систем (нині міжрайонне управління водного господарства) створене відповідно до наказу Міністерства водного господарства України від 21.12.1989 року №115, структурний підрозділ Дніпропетровського облводресурсів. Наказом Держводгоспу від 15.04.2000р. №41 управлінню надано статус юридичної особи. В зону діяльності управління входять Солонянський та частина Томаківського районів. Солонянське міжрайонне управління водного господарства є бюджетною установою з правом ведення позабюджетної діяльності.

Основними напрямками діяльності є послуги, пов’язані з подачею технічної води на зрошення, на комунальні потреби, для поливу городів, садів і богарних земель, технічне обслуговування внутрішньогосподарської меліоративної мережі та надання додаткових консультацій з рекомендаціями щодо раціонального використання водних ресурсів підприємствам та установам. Управління здійснює власну виробничу діяльність за рахунок позабюджетних коштів на замовлення фізичних та юридичних осіб згідно Постанови Кабінету Міністрів від 29.07.1999 р. №1379. Площа зрошуваних земель складає 13928 га. Протяжність зрошувальної мережі (державної) - 55,05 км, в тому числі трубопроводів - 51,3 км, каналу - 3,75 км. Управління обслуговує три зрошувальні системи: Солоняно-Томаківську (ввід в експлуатацію 1985-1989р.р.), Петровську (ввід в експлуатацію 1978-1985р.р.), Василівську (ввід в експлуатацію 1975-1976р.р.) та зрошувальний масив «Прогрес» (рік вводу в експлуатацію - 1975р.).

Солонянське міжрайонне управління водного господарства здійснює в межах повноважень разом з іншими органами виконавчої влади заходи щодо запобігання надзвичайним ситуаціям, зменшення руйнівних наслідків повеней, забезпечення безаварійного пропуску паводкових вод та льодоходу в районах та інше. Основні професії – машиністи насосних установок, водії автотранспортних засобів, трактористи-машиністи с/г виробництва та досвідчені керівники і спеціалісти відділів водних ресурсів, енергетики, механізатори.

На 01.01.2018 р. в управлінні працює 130 чоловік, з них: до 35 років - 16 чоловік. 19 мають повну вищу освіту.

 

ПРОГНОЗ

ПОГОДИ

 

 

ПРЯМІ

ПОСИЛАННЯ:

ОХОРОНА ПРАЦІ

Полив культур

Водогосподарська обстановка

 

Карта сайта

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту http://vodhoz.dp.ua/

активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове !

 

 

ГОЛОВНА     КЕРІВНИЦТВО     СТРУКТУРА     ДІЯЛЬНІСТЬ     НОВИНИ     ФОТОГАЛЕРЕЯ     КОНТАКТИ

-  РОВР у Дніпропетровській області  -