ГОЛОВНА     ПРО ОФІС     ДІЯЛЬНІСТЬ     ГРОМАДЯНАМ     ПРЕС-ЦЕНТР     ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ     КОНТАКТИ

Положення

Наказ Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області

Положення Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області

 

 

Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області (РОВР у Дніпропетровській області) є бюджетною неприбутковою організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі водного господарства і меліорації земель, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України (Держводагентство). Офіс забезпечує на території Дніпропетровської області вирішення питань щодо експлуатації державних меліоративних систем, використання, збереження та відтворення водних ресурсів, меліорації земель, вирішує в установленому порядку разом з органами виконавчої влади та іншими організаціями питання забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами, здійснює від імені Держводагентства виробничі функції з управління інженерною інфраструкту- рою меліоративних систем та її окремими об’єктами, що перебувають у державній власності.

Офіс, відповідно до покладених на нього завдань, здійснює координацію і контроль за фінансово-господарською діяльністю підпорядкованих організацій, виконує інші функції, визначені законодавством. Права і обов'язки підпорядкованих організацій, що є відокремленими юридичними особами, визначаються Положеннями про них, які затверджуються Держводагентством. Нагляд за додержанням вимог цих Положень здійснює Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області.

Найменування та юридична адреса:

Повна назва – Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області.

Скорочена назва – РОВР у Дніпропетровській області.

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 39-а.

 

 

       

 

Copyright © Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області

При копіюванні матеріалів і використанні інформації сайту активне посилання на сайт з повідомленням адміністрації обов'язкове.